Sokol Kounice
AFK Sokol Semice
10:7 (6:2)
21. kolo
10.06.2015 - 17:00
Branky: 
Slavík Šimon 5, Turek Tom 4, Kolář Denis
Sestava: 

Kolář Denis - Roudnická Simona, Slavík Šimon, Jirounková Anežka, Turek Tom, Urda Šimon, Lhotská Týna, Lhotský Vašík

Průběh zápasu: 

Poslední zápas sezony, na domácím hřišti, v ideálním počasí. Motivace všech velká, takže do utkání jsme vstoupili velmi pozitivně.
Do hry vstoupili nadšeně i protihráči a hned v první minutě jsme inkasovali gól. Bylo tedy potřeba zvýšit tlak, důraz, koncentraci před brankovištěm. To se podařilo, po pár minutách byl zápas vyrovnaný, ještě v první půli bylo jasné, že máme sil dost a i když jsme byli v početním oslabení (na hřišti chyběli Tobias a Kristián), fyzicky to kluci a holky dají. Šanci prosadit se a pomoci dostali i kamarádi / ky z minipřípravky a byli opravdu oporou. Jak Vašík, tak i Anežka a Kristýna se k míčům probojovali a byli platnými členy. Celou dobu běhali a střelecky se prosazovali Tomík a Šíma S., které je potřeba pochváli za nahrávky, které vedly ke gólovým asistencím. Semice hráli také pěkně, měli i velkou podporu v publiku (ta byla u nás početně slabší), výborné gólmany a ve druhém poločase nás i gólově přehráli. Náskok z první půle nám ale stačil na celkovou výhru 10:7.
Penalty se evidentně trénovaly, tentokrát jsme na remíze.

VELKÉ DÍKY TRENÉRŮM I DĚTEM. ZA TRPĚLIVOST, ZA VÝKONY, ZA MOTIVACI, ZA SPOLEČNÉ ZÁŽITKY NA HŘIŠTI DOMA I NA VENKOVNÍCH. TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SEZÓNU. NĚKTERÉ ČEKÁ PŘECHOD DO STARŠÍ PŘÍPRAVKY - PŘEJEME VŠEM HODNĚ ÚSPĚCHŮ V NOVÉ FOTBALOVÉ ETAPĚ.malá připravka - KOUNICE
KOUNICE - SEMICE  I. pol. 6:2 II. pol 4:5 
datum 10.6.2015 celkově - výhra Kounice  10:7 (penalty: 5:5)
brankář: Denis Kolář
Kapitán: Šimon Slavík
Trenér: V. Kvasnička, asistovala M. Kolářová
Rozhodčí: z řad soupeře
sestava góly pořadí gólů penalty
brána Kolář Denis 1 3. /
           
1. Roudnická Simona     /
2. Slavík Šimon 5 2.,5.,6.,8.,9. /
3. Jirounková Anežka     X
4. Turek Tom 4 1.,4.,7.,10. /
5. Urda Šimon     /
6. Lhotská  Týna     X
7. Lhotský Vašík     X
           
Foto: