AFK Sokol Semice
Sokol Kounice
4:10 (2:4)
11. kolo
20.04.2015 - 17:00
Branky: 
Kremenčuk 3, Kuneš 2, Liška 2, Turek Filip 2, Čepelová
Rozhodčí: 
Radek Lauber
Sestava: 

Stránský Michal, Kolář Erik - Kremenčuk Kolja, Kuneš Máťa, Liška Tom, Turek Filip, Lauber Ondra, Svobodová Natálka, Turek Tom, Dusová Natálka, Čepelová Kája, Čurgali Honzík, Kvasnička Kuba, Šprincl Kristián, Lange Daniel

Průběh zápasu: 

Hrálo se venku, za krásného, lehce větrného počasí.
Hřiště dobře upravené, ale na začátku diskuse o rozměrech hrací plochy. Nakonec se týmy dohodly na kompromisu (větší než původně ohraničený rozměr, ale menší než standard).
Na zápas odjeli všichni hráči (tedy bez nominace), všichni dostali příležitsot se zapojit a všichni svou příležitost využili. Za vypíchnutí stojí střela Natálky Dusové, která se ale bohužel odrazila od pravé tyče. Z hráčů, kteří se v sestavě neobjevují úplně pravidelně dobře v obraně zabojoval Daniel Lange - připsal si jednu asistenci a statečně bránil také Kristián Šprincl.
Trenér pokračoval v již standardní taktice střídat celé pětky, tyto pak doplňoval průběžně dalšími spoluhráči. Na konci utkání se, doufejme, že jen lehce, zranil Míša Strnánský. V poločase také odkulhal Kuba Kvasnička - snad také jen lehké zranění.
Soupeři byli sice tabulkově slabší a skóre zápasu tomu odpovídá, ale především v první polovině prvního poločasu dali našim klukům zabrat. Jejich tým měl 10 hráčů v poli - tedy střídání dostatečné. Jeden brankář jim pokryl celý zápas a i když byl o hlavu menší než mnozí jeho vrstevníci, předvedl dobré zákroky a vychytal i jasné gólové šance.
V naší hře byla aktivita, ale průběžně byla střídána nepřesnými přihrávkami. Ovšem góly padaly jak ze střelby, tak z bravurních příhrávek, jedna hlavička (Kolja) a jeden gól z rohového kopu (Máťa). Trochu smůly měl Tom Liška - nádherná střela pravačkou se odrazila od břevna. Z inkasovaných gólů byl jeden nešťastný vlastňák - odražený od Erika bohužel nesprávným směrem. I to se stává. Oba naši brankáři měli několik dobrých zákroků včetně vypíchnutí balonu v letu. Erik odchytal i penalty a měl tři úspěšné zásahy. Naše penalta nebyla chycena brankářem ani jedna. Dvě byly střeleny mimo bránu.
Divácky jsme se sešli v počtu převyšujícím domácí fanoušky, což je vždy příjemné a ne vždy se to povede - zejména při utkáních venku.
velká příravka - TJ Sokol KOUNICE
SEMICE - KOUNICE  I. pol. 2:4 II. pol 2:6
datum 20.4.2015 celkově - Semice : Kounice  4:10
(penalty 7:8)
brankář střídání Míša S., Erik K. 
Kapitán: Erik Kolář
Trenér: Milan Turek
Rozhodčí: Radek Lauber
sestava góly pořadí gólů penalty
Brána Stránský  Michal     nekopal - zranění
  Kolář Erik     /
1. Kremenčuk Kolja 3 3., 4., 10.  /
2. Kuneš Máťa 2 7., 8. /
3 Liška Tom 2 2., 9. X
4 Turek Filip 2 1., 6. /
5 Lauber Ondra     /
6 Svobodová Natálka     nekopala
7 Turek Tom     /
8 Dusová Natálka     nekopala
9 Čepelová Kája 1 5. /
10 Čurgali Honzík     /
11 Kvasnička Kuba     nekopal - zranění
12 Šprincl Kristián     nekopal
13 Lange Daniel     X