Sokol Kounice
AFK Sadská
10:6 (5:5)
12. kolo
09.06.2015 - 17:00
Branky: 
Kremenčuk Kolja 3, Lauber Ondra 3, Čurgali Honzík, Kuneš Máťa, Liška Tom, Turek Tom
Sestava: 

Stránský Michal - Čepelová Kája, Čurgali Honzík, Kremenčuk Kolja, Kuneš Máťa, Lauber Ondra, Liška Tom, Turek Filip, Turek Tom

Průběh zápasu: 

Poslední zápas sezony. Silný soupeř. Někteří hráči z naší top sestavy zraněni či nemocní (David, Erik, …). Poslední zápas pod vedením trenérů Milana a Radka. Motivace vyhrát !!! To vše byly atributy pro úterní utkání.
První minuty zápasu byly rychlé, těžké, skóre otevřel soupeř. Naši v první polovině prvního poločasu dostali sílu do nohou, kombinovali, brankář Michal úspěšně reagoval ... Vše do sebe zapadalo a výsledkem bylo dorovnání na 4:4 , poté jednobrankové vedední, to ještě Straky dotáhly na remízu v poločase. A druhý poločas jsme už nedali soupeřům šanci dostat se do vedení i přesto, že jsme mohli vidět pár nebezpečných střel ze strany útočníků Strak (naštěstí se balón odrazil o tyč nebo břevno). Drželi jsme si dostatečný náskok a výsledek 10:6 byl zasloužený. Excelovali všichni, za zvýraznění stojí hetriky nastřílené Ondrou a Koljou. Blahopřejeme.
Penalty - standardní výhra a je potřeba vyzdvihnout výkon našeho gólmana, který chytil 5 střel. Na naší straně, kdo trefil bránu, gólman byl bez šance a míč v síti.

VELKÉ DÍKY TRENÉRŮM A VŠEM DĚTEM ZA SKVĚLÉ VÝKONY A SUPER PARTU VE STARŠÍ PŘÍPRAVCE. PŘEJEME HODNĚ ÚSPĚCHŮ V NOVÉ FOTBALOVÉ KATEGORII - MLADŠÍ ŽÁCI. DRŽÍME VŠEM PALCE !!!
starší příravka - TJ Sokol KOUNICE
KOUNICE - SADSKÁ  I. pol. 5:5 II. pol. 5:1
datum 9.6.2015 Výsledek: Kounice -  Sadská                10:6
(penalty 8:4 )
brankář Michal Stránská
Kapitán: Kája Čepelová
Trenér: Milan Turek, Radek Lauber
Rozhodčí: z řad soupeře
sestava góly pořadí gólů penalty
Brána Stránský  Michal     /
           
1. Čepelová Kája     /
2. Čurgali Honzík 1 4. X (vedle), /
3. Kremenčuk Kolja 3 6.,7.,8. X (vedle), /
4. Kuneš Máťa 1 10 /
5. Lauber Ondra 3 3.,5.,9. /
6 Liška Tom 1 2. /
7. Turek Filip     /
8. Turek Tom 1 1. X (tyč), /
           

Foto: