Turnaj mladších přípravek 20.6.2015 (o pohár starostky městyse Kounice)

Turnaj mladších přípravek o pohár starostky městyse Kounice

Dne 20.6.2015 se na našem hřišti konal první ročník turnaje mladších přípravek (hráči narození v roce 2006 a mladší) O pohár starostky městyse Kounice. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev, kromě pořádajícího oddílu TJ Sokol Kounice to byly ještě TJ Liblice a Sokol Jestřábí Lhota z kolínského okresu, AFK Nehvizdy, Sokol Mukařov a SK Brandýs-Boleslav z okresu Praha východ a sedmičku účastníků doplnili sousedé z Poříčan.
Od úvodních zápasů bylo patrné, že navrch budou mít fotbalové naděje z Brandýsa, účastnící se krajských soutěží. Výsledkově jim sekundovali hráči Jestřábí Lhoty a domácích Kounic, ale při vzájemných zápasech bylo jasné, kdo si odnese pohár za první místo. Při vzájemném souboji o druhé místo pak byli šťastnější mladí fotbalisté z Jestřábí Lhoty a odsunuli tak pořádající oddíl na třetí příčku.
Po skončení turnaje se odehrál ještě miniturnaj fotbalových školiček, který ovládli mrňousové z Mukařova přd Liblicemi a domácími Kounicemi.

Pořadí turnaje O pohár starostky městyse Kounice:
1. Brandýs
2. Jestřábí Lhota
3. Kounice
4. Poříčany
5. Nehvizdy
6. Mukařov
7. Liblice

Nejlepším střelcem se stal s 23 brankami Denis Zamazal z Brandýsa.
Nejlepším brankářem byl vyhlášen Danial Bryx z Nehvizd.
Nejužitečnějším hráčem pak Šimon Slavík z domácích Kounic.

(více fotek najdete v galerii)