TJ Dvory
Sokol Kounice
4:5 (2:2)
22. kolo
17.05.2015 - 17:00
Průběh zápasu: 

Devítigólovou přestřelku vyhrály Kounice!

Potřebují každý bod k záchraně, dokonce doma nastřílely čtyři góly, ale ani tak Dvory nevyhrály. Hosté z Kounic totiž dali o jeden víc a odvezli si tak všechny tři body.

Začátek utkání měli lepší domácí. V 15 minutě po Břetenářově centru do vápna a nejistém zákroku gólmana hostí skóroval do prázdné branky Záruba. Za dalších deset minut se do rychlého protiútoku dostal Kudrna a dloubáčkem neomylně zakončil. Hosté se ale nevzdávali a po dvou individuálních akcích uvnitř vápna srovnali skóre.

V druhé půli se začínalo opět nanovo. Stejně jako v prvním poločase měli lepší úvod domácí a svoji druhou brankou v utkání rozjásal domácí fanoušky Kudrna. Radost domácích netrvala příliš dlouho. Hosté se oklepali a v rozmezí deseti minut otočili skóre a ujali se vedení 5:3. Dvory se ještě pokoušely zdramatizovat závěr zápasu po průniku Kudrny a snížení na rozdíl jediné branky, ale ani tři stoprocentní šance v poslední desetiminutovce k vyrovnávací brance nevedla, a tak skóre zůstalo 4:5.

Ohlasy k zápasu

Aleš Břetenář (záložník, Dvory): „Byla to přestřelka, z které vyšli šťastněji hosté. My jsme měli rozhodnout už v prvním poločase, kdy v bráně něměli příliš jistého gólmana. Stačilo pětkrát vystřelit na bránu a mohlo to být 5:0. V druhém poločase se na naší straně nahromadily chyby v obraně a spolu s neproměněnými šancemi to bylo důvodem ztráty bodů.“

(převzato z fotbalunas.cz)