TJ Dvory
Sokol Kounice
2:6 (0:3)
4. kolo
13.09.2015 - 17:00
Branky: 
58., 87. Valenta Marek 2, 8. Strejc Jan, 29. Trnka Martin, 44. Bylina Roman, 89. Verner Adam
Rozhodčí: 
Suchánek Zdeněk
Karty: 
ŽK: 1:3 (17. Sochor, 60. Strejc, 80. Čech)
Diváků: 
20
Sestava: 

Liebelt Michal - Budský Radek (55. Valenta Marek), Bylina Roman, Dobiaš Jakub (74. Čech Martin), Liebelt Tomáš, Sochor Pavel, Strejc Jan, Vorlíček Jakub, Trnka Martin (55. Kubásek Jakub), Šoufek Petr, Verner Adam

Průběh zápasu: 

Muži nasázeli Dvorům šest gólů!

Po výhře 2:1 nad celkem Všechlap v prvním kole se fotbalisté ze Dvorů stále trápí. Prohráli už třetí zápas za sebou. Tentokrát dostali doma pořádný výprask od Kounic. K dobru jim však může být fakt, že jde o jednoho z favoritů soutěže.
Dvorům znovu chyběl brankář, a tak se do brány musel postavit hráč z pole, resp. hrající trenér Aleš Břetenář. A ten už v osmé minutě lovil poprvé míč z brány, když pokořil Jan Strejc. Celkově bylo v prvním poločase na hřišti jen jedno mužstvo. Dvory se po hřišti spíše ploužily bez zájmu a Kounice zcela ovládly hru. Výsledkem byla druhá branka ve 29. minutě, o kterou se postaral Martin Trnka. Aby toho nebylo málo, tak se hosté prosadili těsně před odchodem do kabin potřetí. Tentokrát přesně zamířil Roman Bylina.
Ve druhém poločase Dvory trochu zabraly. Sice nejprve inkasovaly z kopačky Marka Valenty, ale pak se jim povedlo snížit na rozdíl dvou branek. Nejprve se prosadil v 60. minutě Adam Soukal a stejný hráč pokořil Michala Liebelta ještě za dalších deset minut. A Kounicím mohlo být ještě hůře. Soukal měl našlápnuto k hattricku. V pokutovém území se prokličkoval mezi dvěma obránci a jen těsně netrefil bránu. Při další šanci pak Dvory ještě nastřelily tyč Liebeltovy brány. Nakonec se ale přece jen Kounice mohly uklidnit, když se tři minuty před koncem prosadil znovu Marek Valenta a zvýšil skóre na 5:2. Definitivně pak domácí tým dorazil šestým gólem v 89. minutě Adam Verner.

Ohlasy k zápasu
Aleš Břetenář (trenér, Dvory): „První poločas byl děs a hrůza. Chodili jsme po hřišti a podle toho vypadal i výsledek 3:0 v poločase. Ve druhé půlce se to zlepšilo a na dvacet minut jsme začali hrát fotbal a snížili jsme na 2:4 a měli jsme ještě další dvě slibné šance. Jenže naráželi jsme i na vynikajícího brankáře hostů. Nakonec se jim podařilo nás dorazit dalšími góly.“

Autor: Tomáš Koníček (fotbalunas.cz)