Sestava:

Kolář Erik - Čepelová Kája, Čurgali Honzík, Dusová Naty, Kramář David, Kremenčuk Kolja, Kuneš Máťa, Lauber Ondra, Liška Tom, Turek Filip, Turek Tom

Průběh zápasu:

Hřiště dobře upravené, větší rozměr než je standard a po domluvě trenérů obou mužstev rozměr akceptován.
První poločas měli protiháči viditelnou převahu. Pokrývali dobře celé hřiště, naše nenechali hrát, naopak jejich přihrávky byly zpravidla přesné. Hrozbou byly také samostatné úniky, kdy se projevila i rychlost některých útočníků. Naštěstí pro nás i přes jejich snahu nebylo proměněno několik výrazně gólových šancí a poločas jsme dobojovali za stavu 3:1 v náš neprospěch. Diskuse trenérů s našim týmem přinesla však ovoce a do druhé půle vyběhli naši s novým elánem. Drželi si hráče více u těla, obrana nepouštěla míč do vápna a hlavně padly dva rychlé góly do brány soupeřů. I když se tým STRAKY bránil kvalitně a pořád měl převahu jedné branky, nakonec přeci jen Kolja dal vyrovnávací branku a vybojoval tak zaslouženou remízu.
Penaltové rozstřely jsou už poněkolikáté v řadě naší silnou stránkou. Erik opět dvě vychytal, další tři soupeřovy střely šly mimo. U nás platilo "penalta se nedá chytit, lze ji jen špatně kopnout" - utkání ale bylo fyzicky i psychicky náročné, je to tedy omluvitelné.
Celému týmu poděkovali na místě početní diváci (počtem i hlasitostí jsme předehnali domácí) a všichni se těšíme na další utkání.