Liebelt Michal - Bylina Roman, Verner Adam, Budský Radek (73. Trnka Martin), Liebelt Tomáš (45. Sochor Pavel), Šoufek Petr, Leggeri Fabio (82. Čech Martin), Dobiaš Jakub, Vignozzi Harris (85. Kubásek Jakub), Kočí Tomáš, Vorlíček Jakub

Průběh zápasu:

V utkání s předposledním týmem tabulky jsme vybojovali další vítězství.

fotbalunas.cz:
Kounice, které v minulém kole spadly na třetí pozici, se opět dokázaly vrátit na druhé místo. V cestě jim totiž stál předposlední tým tabulky Stará Lysá. A nutno podotknout, že to pro Kounice nebyl snadný zápas. Vždyť Stará Lysá ještě chvíli před konce prohrávala pouze o jedinou branku. Pak však vzal zodpovědnost na svoje kopačky Adam Verner a čtvrtým gólem potvrdil výhru Kounic. Ty se tak posunuly na druhé místo a v následujícím utkání si zahrají na hřišti prvních Všechlap. Stará Lysá zůstává na předposledním místě, když je o skóre lepší, než poslední Dvory.

Měl to být jednoznačný zápas. Vždyť zatímco Kounice patří na špici tabulky a bojují o postup do okresního přeboru a Stará Lysá se letos trápí. Už v minulém kole ale překvapivou výhrou naznačila, že se jen tak nevzdá. A tak nějak vypadal i zápas v Kounicích. Domácí dokázali v prvním poločase dát jediný gól. O ten se postaral ve 33. minutě Adam Verner. Domácí tým měl ještě šanci navýšit skóre, ovšem branka Michala Pecháčka odolala.
Jako favorit se Kounice jevily až na začátku druhého poločasu. Nejprve přidal v 51. minutě Verner druhý gól, a když se pak trefil za dalších dvanáct minut Pavel Sochor, zdálo se, že domácí tým směřuje za jasnou výhrou. Jenže proti byl Pavel Veselý. Hned za dvě minuty snížil na 1:3 a čtvrt hodiny před koncem vrátil svůj tým druhým gólem do zápasu. Chvilkové trápení Kounic ale utnul hráč zápasu Adam Verner, který pět minut po gólu Veselého navýšil skóre na 4:2. Domácí tak potvrdili své postavení v tabulce a v příštím utkání pojedou na hřiště lídra tabulky bojovat o první místo.